- Prekė sandelyje
Sumuštinių keptuvas Tefal Snack Time 2 PL SW341D12
Sumuštinių keptuvas Tefal Snack Time 2 PL SW341D12



Sumuštinių keptuvas Tefal Snack Time 2 PL SW341D12
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TEFAL, Tefal |
| Modelis | Snack Time 2 PL SW341D12 |
| Ilgis | 130 mm, 340 mm. |
| Plotis | 225 mm, 170 mm. |
| Galia | 700 W |
| Spalva | Juoda sp., Sidabro sp |
| Medžiaga | Plastikas, Nerūdijantysis plienas |
| Nelimpanti danga | Taip |
| Riekučių skaičius | 2 |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Keičiamos plokštelės | Taip |
| Temperatūros reguliavimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Keičiamos plokštelės: 2 sumuštiniams ir belgiškiems vafliams. Plokšteles galima plauti indaplovėje. Dvi indikacinės lemputės: įjungimo/išjungimo, įkaitimo. Vėsi rankena |
| Svoris | 3.635 kg. |
| Aukštis | 290 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |