Proficook elektrinis belaidis stiklinis virdulys PC-WKS 1167
Proficook elektrinis belaidis stiklinis virdulys PC-WKS 1167




Proficook elektrinis belaidis stiklinis virdulys PC-WKS 1167
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Korpuso medžiaga | Stiklas, plienas |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Produkto spalva | Juoda |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 100 °C |
| Garsinis parengties signalas | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Galia | 2200 W |
| Svoris | 0,71 kg |
| Pakuotės svoris | 1,71 kg |
| Plotis | 215 mm |
| Ūgis | 255 mm |
| Gylis | 195 mm |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |