Philips 5000 series HD9339/80 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W juodas, nerūdijantis plienas, skaidrus
Philips 5000 series HD9339/80 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W juodas, nerūdijantis plienas, skaidrus






Philips 5000 series HD9339/80 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W juodas, nerūdijantis plienas, skaidrus
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dubens talpa | 1,7 l |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Permatomas, baltas, Juoda, Nerūdijantis plienas |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Korpuso medžiaga | Stiklas, Nerūdijantis plienas |
| Filtro medžiaga | Nailonas |
| Maitinimo šviesos diodas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Galia | 2200 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis | 146 mm |
| Plotis | 233 mm |
| Ūgis | 248 mm |
| Svoris | 1,22 kg |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Nuimamas dangtis | Taip |
| Laido ilgis | 0,75 m |
| Laido laikymas | Taip |