-
−1%
MPM MCZ-84M elektrinis virdulys 1 l
MPM MCZ-84M elektrinis virdulys 1 l
MPM MCZ-84M elektrinis virdulys 1 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Filtravimas | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Vandens bako talpa | 1 litras |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Galia | 1600 W |
| Maksimali įėjimo galia | 1600 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Apšvietimas | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Belaidis | Taip |