MPM MCZ-115 elektrinis virdulys 1,5 l 1800 W baltas
MPM MCZ-115 elektrinis virdulys 1,5 l 1800 W baltas











MPM MCZ-115 elektrinis virdulys 1,5 l 1800 W baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas, Plastikas |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Nuimamas filtras | Ne |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 1800 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Atlenkiamas dangtis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |