-
−5%
Maestro MR061 elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W permatomas, baltas
Maestro MR061 elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W permatomas, baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Produkto spalva | Balta, Permatomas, baltas |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Forma | Ąsočio forma |
| Apšvietimas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Atlenkiamas dangtis | Taip |