-
−1%
Elektrinis virdulys Feel-Maestro MR010 0,6 L Mėlyna, Balta 600 W
Elektrinis virdulys Feel-Maestro MR010 0,6 L Mėlyna, Balta 600 W







Elektrinis virdulys Feel-Maestro MR010 0,6 L Mėlyna, Balta 600 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Mėlyna, Balta |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Taip |
| Vandens bako talpa | 0,6 l |
| Apsauga nuo išgaravimo | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 600 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 110–220 V |
| Automatinis išsijungimas | Taip |