-
−1%
Feel-Maestro MR-066-RED FLOWERS elektrinis virdulys 1,5 l 1200 W raudona, balta
Feel-Maestro MR-066-RED FLOWERS elektrinis virdulys 1,5 l 1200 W raudona, balta




Feel-Maestro MR-066-RED FLOWERS elektrinis virdulys 1,5 l 1200 W raudona, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Korpuso medžiaga | Keramika |
| Vandens lygio indikatorius | Ne |
| Produkto spalva | Balta, Raudona |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Galia | 1200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Automatinis išsijungimas | Taip |