Esperanza EKK116S Elektrinis virdulys 1 L 1350 W Sidabras
Esperanza EKK116S Elektrinis virdulys 1 L 1350 W Sidabras


Esperanza EKK116S Elektrinis virdulys 1 L 1350 W Sidabras
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens bako talpa | 1 litras |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Nerūdijantis plienas |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 1350 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Išorinės dėžutės aukštis (cm) | 21 cm |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Išorinės dėžutės plotis (cm) | 22 cm |
| Įspėjimai | Nepalikite įrenginio be priežiūros veikiant. Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. |