-
−2%
Esperanza EKK104S Elektrinis virdulys 1,8 L 2200 W Sidabras
Esperanza EKK104S Elektrinis virdulys 1,8 L 2200 W Sidabras
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas, Plastikas |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,8 l |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Belaidis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Laido ilgis | 0,75 m |
| Įspėjimai | Nepalikite įrenginio be priežiūros veikiant. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Prieš valydami, išjunkite ir atjunkite įrenginį nuo maitinimo šaltinio. |