- Prekė sandėlyje
Esperanza EKK011W Elektrinis virdulys 1,7 L baltas, daugiaspalvis 2200 W
Esperanza EKK011W Elektrinis virdulys 1,7 L baltas, daugiaspalvis 2200 W











Esperanza EKK011W Elektrinis virdulys 1,7 L baltas, daugiaspalvis 2200 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Boil-dry protection | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Concealed heating element | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Translucent, White, White |
| Housing material | Plastic, Glass |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power | 2200 W |
| Cord length | 0.75 m |
| Lid opening type | Button |
| Cordless | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |