-
−3%
Elektrinis virdulys / kelioninis puodas Maestro MR-009 0,8 L 600 W (MR-009-MINT) Mint
Elektrinis virdulys / kelioninis puodas Maestro MR-009 0,8 L 600 W (MR-009-MINT) Mint
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Virdulio vidinė medžiaga | Nerūdijantis plienas 304 |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Produkto spalva | Mėtų spalva |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas, Plastikas |
| Vandens lygio indikatorius | Ne |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Ne |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Vandens bako talpa | 0,8 l |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 600 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 110–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Švino kabelio ilgis | 0,6 m |
| Ūgis | 145 mm |
| Gylis | 142 mm |
| Plotis | 136 mm |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Dviguba siena | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Nuimamas dangtis | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikiant. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. |