- Prekė sandėlyje
Elektrinis virdulys Blaupunkt EKS802WH, 1,8 l, 3000 W, baltas
Elektrinis virdulys Blaupunkt EKS802WH, 1,8 l, 3000 W, baltas



Elektrinis virdulys Blaupunkt EKS802WH, 1,8 l, 3000 W, baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Filtering | Yes |
| Housing material | Stainless steel |
| Product colour | White |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| Overheat protection | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Temperature indicator | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 3120 W |
| Minimum power | 2860 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Width | 230 mm |
| Height | 270 mm |
| Depth | 215 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Lid opening type | Manual |
| Ergonomic grip | Yes |