- Prekė sandėlyje
Elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W MAESTRO MR-033-WHITE
Elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W MAESTRO MR-033-WHITE




Elektrinis virdulys 1,7 l 2200 W MAESTRO MR-033-WHITE
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water level indicator | Yes |
| Filter | Yes |
| Product colour | White |
| 360° rotational base | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Control type | Button |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| Maximum power | 22000 W |
| Cord length | 0.7 m |
| Overheat protection | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |