ELDOM C510B Lumi elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Baltas
ELDOM C510B Lumi elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Baltas




ELDOM C510B Lumi elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W Baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Produkto spalva | Balta |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Korpuso medžiaga | Stiklas, plastikas |
| Galia | 2200 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis | 225 mm |
| Ūgis | 240 mm |
| Plotis | 157 mm |
| Svoris | 1 kg |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Atlenkiamas dangtis | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |