-
−2%
CONCEPT Elektrinis virdulys RK3304
CONCEPT Elektrinis virdulys RK3304







CONCEPT Elektrinis virdulys RK3304
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Vanilė |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Greitas įkaitimas | Taip |
| Temperatūros diapazonas (TT) | 45–100 °C |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Rankenos spalva | Mediena |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 1850–2200 V |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Dažnis | 50 / 60 Hz |
| Svoris | 1,25 kg |
| Žarnos ilgis | 0,70 m |
| Ilgis | 225 mm |
| Ūgis | 240 mm |
| Plotis | 150 mm |
| Sietas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |