Bosch virdulys TWK 1M127
Bosch virdulys TWK 1M127



Bosch virdulys TWK 1M127
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Produkto spalva | Smėlio spalvos |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 2400 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gylis | 231 mm |
| Svoris | 1,1 kg |
| Plotis | 166 mm |
| Ūgis | 267 mm |
| Belaidis | Ne |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Užrakinamas dangtis | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |