Bosch TWK3P423 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Juodas
Bosch TWK3P423 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Juodas









Bosch TWK3P423 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | CE, EAC-Eurazija, Marokas, Ukraina, VDE |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Filtro medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Filtravimas | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Galia | 2400 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 205 mm |
| Svoris | 920 g |
| Gylis | 120 mm |
| Plotis | 80 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Platus dangtelis | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Įspėjimai | Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikiant. Prieš valydami, išjunkite ir atjunkite įrenginį nuo maitinimo šaltinio. |