- Prekė sandėlyje
Blaupunkt EKD601 elektrinis virdulys su ekranu, 1,7 l, 2200 W, juodas
Blaupunkt EKD601 elektrinis virdulys su ekranu, 1,7 l, 2200 W, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Product colour | Black |
| Housing material | Steel |
| Built-in display | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Audible ready signal | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Temperature (max) | 100 °C |
| Temperature (min) | 40 °C |
| Adjustable temperature | Yes |
| Power | 2200 W |
| Power requirements | 220-240V, 50 / 60Hz |
| Width | 162 mm |
| Weight | 1.3 kg |
| Depth | 212 mm |
| Height | 262 mm |
| Auto power off | Yes |
| Cool wall housing | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Keep warm function | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Cordless | Yes |