Black+Decker elektrinis virdulys BXKE2206E
Black+Decker elektrinis virdulys BXKE2206E





Black+Decker elektrinis virdulys BXKE2206E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Temperatūros diapazonas (TT) | 60–100 °C |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai, lietimui jautrūs |
| Saugu naudoti | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 7 |
| Lengva valyti | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Medžiaga | Technopolimeras |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Šilumos palaikymas | Taip |
| Nuimamas filtro narvas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 2200 W |
| Ūgis | 260 mm |
| Produkto skersmuo | 160 mm |
| Laido laikymas | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Rankenos spalva | Juoda |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Beribis 360° dizainas | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Rankenos medžiaga | Plastikas |
| Dviguba siena | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |