- Prekė sandėlyje
Adler AD 1349 Elektrinis virdulys su ilgu snapeliu 1.0L Juoda
Adler AD 1349 Elektrinis virdulys su ilgu snapeliu 1.0L Juoda












Adler AD 1349 Elektrinis virdulys su ilgu snapeliu 1.0L Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Adjustable thermostat | Yes |
| Control type | Button, rotary |
| Keep warm function time | 120 min |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1 L |
| Keep warm function | Yes |
| Product colour | Black |
| Rated power | 900 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1100 W |
| Height | 300 mm |
| Depth | 170 mm |
| Width | 200 mm |
| Hinged lid | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Shape | Jug shape |
| Display | LED |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | No |