Adler AD 1268 elektrinis virdulys 0,6 l pilkas 600 W
Adler AD 1268 elektrinis virdulys 0,6 l pilkas 600 W











Adler AD 1268 elektrinis virdulys 0,6 l pilkas 600 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | CE |
| Vandens bako talpa | 0,6 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 600 W |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Belaidis | Ne |