- Prekė sandėlyje
Adler AD 1225 elektrinis virdulys 1,7 l juodas, nerūdijantis plienas, permatomas 2200 W
Adler AD 1225 elektrinis virdulys 1,7 l juodas, nerūdijantis plienas, permatomas 2200 W







Adler AD 1225 elektrinis virdulys 1,7 l juodas, nerūdijantis plienas, permatomas 2200 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Stainless steel, Black, Translucent, White |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Boil-dry protection | Yes |
| Filtering | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Adjustable thermostat | No |
| On/off switch | Yes |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 2200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Weight | 1.15 kg |
| Cordless | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Auto power off | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Indication light | Yes |