- Prekė sandelyje
DŽIOVYKLĖ TR839P4CE AEG
DŽIOVYKLĖ TR839P4CE AEG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Modelis | 8000 serija "AbsoluteCare®" TR839P4CE |
| Plotis | 59.6 cm, 640 mm. |
| Gylis | 638 cm |
| Aukštis | 85 cm, 890 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 51.5 kg, 54 kg. |
| Būgno talpa | 9 kg |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinis su šilumos siurbliu |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | C |
| Programų skaičius | 12 |
| Triukšmo lygis | 64 - 64dB |
| Džiovinimo programos | Mišrūs skalbiniai, Medvilnės ECO, Medvilnės, Sintetika, Delikati, Vilnos, Šilko, Patalynės užvalkalai XL, Lauko rūbai, Higieninė, Pūkų programa, Atšviežinimas. Prietaisą galima valdyti išmaniuoju įrenginiu naudojant "My AEG Care" programėlę, kurioje rasite dar daugiau programų |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis, Išmaniuoju telefonu |
| Ekranas | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Pasirenkamas rūbų išdžiovinimo lygis. Keičiama durelių atidarymo kryptis. Keturių sluoksnių pūkų filtras. Būgno vidaus apšvietimas. Kondensato talpykla iš perdirbto plastiko. "Woolmark Blue" sertifikatas. "Wi-Fi" - prietaisą galima valdyti išmaniuoju įrenginiu naudojant "My AEG Care" programėlę, kurioje rasite dar daugiau programų. Komplektacijoje nėra žarnelės tiesioginiam vandens nubėgimui į kanalizaciją |
| Ilgis | 680 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |