- Prekė sandelyje
DŽIOVYKLĖ HD90-A3939-S HAIER
DŽIOVYKLĖ HD90-A3939-S HAIER



DŽIOVYKLĖ HD90-A3939-S HAIER
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HAIER, Haier |
| Modelis | HD90-A3939-S |
| Plotis | 59.5 cm, 580 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 50 kg, 53 kg. |
| Būgno talpa | 9 kg |
| Energinio efektyvumo klasė | C |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinis su šilumos siurbliu |
| Metinės energijos sąnaudos | 200 kWh |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | B |
| Programų skaičius | 15 |
| Triukšmo lygis | 65 - 65dB |
| Valdymas | Elektroninis |
| Ekranas | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 665 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |