- Prekė sandelyje
DŽIOVYKLĖ EW7D394UE ELX
DŽIOVYKLĖ EW7D394UE ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EW7D394UE |
| Plotis | 59.6 cm, 596 mm. |
| Gylis | 63.6 cm |
| Aukštis | 85.0 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 50.50 kg, 67 kg. |
| Būgno talpa | 9 kg |
| Energinio efektyvumo klasė | C |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinis su šilumos siurbliu |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | B |
| Programų skaičius | 12 |
| Triukšmo lygis | 63 - 63dB |
| Džiovinimo programos | Greita mišrių audinių, Eco, Medvilnė, Sintetika, Gležni audiniai, Vilna, Šilkas, Lengvas lyginimas, Sportinė apranga, Lauko rūbai, Higieninė, Patalynės užvalkalai XL |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Ekranas | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Pasirenkamas rūbų išdžiovinimo lygis. Keičiama durelių atidarymo kryptis. Keturių sluoksnių pūkų filtras. Būgno vidaus apšvietimas. Kondensato talpykla iš perdirbto plastiko. "Woolmark Blue" sertifikatas. "MixCare" užtikrina galingą, bet švelnų mišrių medvilnės ir sintetinių medžiagų džiovinimą, todėl drabužiai tolygiai išdžiovinami nerūšiuojant. Komplektacijoje nėra žarnelės tiesioginiam vandens nubėgimui į kanalizaciją |
| Ilgis | 636 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |