- Prekė sandelyje
DŽIOVYKLĖ EW6D295GE ELX
DŽIOVYKLĖ EW6D295GE ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EW6D295GE |
| Plotis | 59.6 cm, 640 mm. |
| Gylis | 63.6 cm |
| Aukštis | 85 cm, 890 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 50.3 kg, 52.8 kg. |
| Būgno talpa | 9 kg |
| Energinio efektyvumo klasė | C |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinis su šilumos siurbliu |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | B |
| Programų skaičius | 12 |
| Triukšmo lygis | 64 - 64dB |
| Džiovinimo programos | Mišri, Medvilnės, Sintetikos, Delikati, Vilnos, Atšviežinimas, Lengvas lyginimas, Sportinių rūbų, Džinsų, Pūkinių audinių, Patalynės užvalkalų XL, ECO programa |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Ekranas | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Pasirenkamas rūbų išdžiovinimo lygis. Keičiama durelių atidarymo kryptis. Keturių sluoksnių pūkų filtras. Būgnas sukiojamas į abi puses, tam, kad apsaugoti audinius nuo raukšlių. Kondensato talpykla iš perdirbto plastiko. "Woolmark Blue" sertifikatas. Komplektacijoje nėra žarnelės tiesioginiam vandens nubėgimui į kanalizaciją |
| Ilgis | 700 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |