Džiovyklė ELECTROLUX EW8D495MC
Džiovyklė ELECTROLUX EW8D495MC
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Džiovyklės tipas | Condensing |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A+++ |
| Gylis | 63.8 cm |
| Džiovinimo talpa | 9 kg |
| Triukšmo lygis | 63 dB |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Taip |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | B |
| Kondensacijos efektyvumas, % | 91 |
| Drėgmės sensorius | Taip |
| Garso lygio klasė | B |
| Garų technologija | Garų programa |
| Variklio tipas | Inverter |
| Savaime išsivalantis kondensatorius | Ne |
| Būgno apšvietimas | Taip |
| Būgno sukimosi kryptis | Reverse tumble |
| Batų/vilnos krepšys | Ne |
| Tiesioginė nutekėjimo žarna | Ne |
| Ciklo trukmė | 199 min. |
| Vilnos džiovinimo sertifikatas | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Šilko džiovinimo funkcija | Taip |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 106 kWh |
| Pūkų filtras | Taip |
| Prisipildžiusios kondensato talpos indikatorius | Taip |
| Nesiglamžymo funkcija | Taip |
| Programų skaičius | 12 |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Maksimalus gylis | 66.2 cm |
| Skaidrios durelės | Taip |
| Aukštis | 85 cm |
| Plotis | 59.6 cm |