- Prekė sandelyje
DŽIOVYKLĖ DV90DG52A0AELE SAMSUNG
DŽIOVYKLĖ DV90DG52A0AELE SAMSUNG



DŽIOVYKLĖ DV90DG52A0AELE SAMSUNG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | DV90DG52A0AELE |
| Plotis | 60 cm, 600 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 48 kg, 51.7987 kg. |
| Būgno talpa | 9 kg |
| Energinio efektyvumo klasė | C |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinis su šilumos siurbliu |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | B |
| Programų skaičius | 14 |
| Triukšmo lygis | 65 - 65dB |
| Valdymas | Mechaninis, Sensorinis |
| Ekranas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Tarpusavyje tinkantys modeliai, siekiant sudaryti komplektą : WW11DG5B25AELE ir WW90CGC04DAELE |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |