- Prekė sandelyje
DŽIOVYKLĖ BM3T39239WB BEKO
DŽIOVYKLĖ BM3T39239WB BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BM3T39239WB |
| Plotis | 59.8 cm, 598 mm. |
| Gylis | 52.1 cm |
| Aukštis | 84.5 cm, 846 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 41 kg, 47.323 kg. |
| Būgno talpa | 9 kg |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinis su šilumos siurbliu |
| Metinės energijos sąnaudos | 105 kWh |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | B |
| Programų skaičius | 15 |
| Triukšmo lygis | 64 - 64dB |
| Džiovinimo programos | Medvilnė, Medvilnė Eco Dry, Sintetika, Mix, Wool, Silent (Nakties), GentleCare, Laiko programos, Džinsai, Outdoor/Sporto (Goretex), Antklodės / Downwear, Marškiniai, Xpress Super Short, Hygienic Džiovinimas, Hygienic Atšviežinimas, Išdžiovinimo lygio reguliavimas |
| Valdymas | Sensorinis |
| Ekranas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 672 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |