- Prekė sandelyje
DŽIOVYKLĖ BM3T38239WBB BEKO
DŽIOVYKLĖ BM3T38239WBB BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BM3T38239WBB |
| Plotis | 59.8 cm, 545 mm. |
| Gylis | 47 cm |
| Aukštis | 84.6 cm, 846 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 39.5 kg, 40.7755 kg. |
| Būgno talpa | 8 kg |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinis su šilumos siurbliu |
| Metinės energijos sąnaudos | 220.2 kWh |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | B |
| Programų skaičius | 15 |
| Triukšmo lygis | 64 - 64dB |
| Džiovinimo programos | Programos: medvilnė, medvilnė "Eco Dry", sintetika, msišyti (kasdienis režimas), rankšluosčiai, lauko / sportiniai drabužiai, gaivinimas, laiko programos, švelni priežiūra, patalynė, pūkiniai drabužiai, džinsai, marškiniai, higieniškas džiovinimas, "Xpress Super Short" |
| Valdymas | Elektroninis |
| Ekranas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 598 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |