- Prekė sandelyje
DŽIOVYKLĖ B5T4924SWW BEKO
DŽIOVYKLĖ B5T4924SWW BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | B5T4924SWW |
| Plotis | 59.8 cm, 598 mm. |
| Gylis | 52.1 cm |
| Aukštis | 84.6 cm, 846 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 44 kg, 44.601 kg. |
| Būgno talpa | 9 kg |
| Energinio efektyvumo klasė | C |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinis su šilumos siurbliu |
| Metinės energijos sąnaudos | 194.4 kWh |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Programų skaičius | 15 |
| Triukšmo lygis | 63 - 63dB |
| Valdymas | Sensorinis |
| Ekranas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Svarbu: Ši džiovyklė neturi vandens surinkimo talpos, tačiau jei įsigyjate tos pačios serijos skalbyklę - B5WFST6914111W, tai šiuos produktus sujungus tarpusavyje sutaupote vandens rūbų skalbimui. SaveWater skalbyklė ir džiovyklė sutaupo iki 4,9 litro vandens per vieną ciklą. Iki 4,9 litro vandens per vieną ciklą džiovyklė sutaupo, kai džiovinama pilnai pakrovus (9 kg). Skalbyklės ir džiovyklės talpoje surinktas vanduo gali būti tiesiogiai naudojamas užpildyti skalbimo mašiną. *Norint naudoti SaveWater funkciją, SaveWater būgninę džiovyklę reikia statyti ant SaveWater skalbyklės bei šios turi būti sujungtos vandens žarna |
| Jungiasi su modeliu | B5WFST6914111W. Kondensacinės Beko džiovyklės su šilumos siurbliu jungia didžiausią efektyvumą ir mažas energijos sąnaudas. . Novatoriška technologija, naudojanti šilumos siurblio aušinimo ir kaitinimo elementą, užtikrina geriausius rezultatus žemesnėje džiovinimo temperatūroje |
| Ilgis | 605 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |