- Prekė sandelyje
Indukcinė kaitlentė ELECTROLUX LIT30230C
Indukcinė kaitlentė ELECTROLUX LIT30230C
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | 300 serija "Domino" |
| Modelis | LIT30230C |
| Plotis | 29 cm, 388 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 3650 W |
| Svoris | 5.7 kg, 6.1 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 2 |
| Kaitviečių skersmuo | 210mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 2300/3600W, 1400/2500W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Garsinis signalas, "BOOSTER", Vaikų saugos funkcija, Valdiklių užrakinimas, Minutinis laikmatis, Pauzė, Garso išjungimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Indukcinis maisto gaminimas: spartus, tikslus galios reguliavimas. Ji įkaista sparčiau už kitų tipų kaitlentes, tad galite imtis maisto gaminimo nedelsdami. Reguliuojamas laikmatis primena apie gaminimo laiką. Pauzės funkcija skirta pristadbyti maisto gaminimą, pratęsus gaminimą kaitvietės nustatymai liks tokie kokius buvote nustatę. Funkcija "PowerBoost" iškart suteikia karščio pliūpsnį, tad vanduo užverda greičiau nei įprastai |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |