- Prekė sandelyje
Elektrinė kaitlentė Electrolux Series 300 Domino LHR3233CK
Elektrinė kaitlentė Electrolux Series 300 Domino LHR3233CK
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | "Domino" |
| Modelis | LHR3233CK |
| Plotis | 29 cm, 388 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 3.8 cm, 123 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 2900 W |
| Svoris | 4.2 kg, 4.485 kg. |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 2 |
| Kaitviečių skersmuo | 120/180mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 700/1700W, 1200W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Vaikų sauga, Garso išjungimas, Pauzė, Minutinis laikmatis, Mygtukų užrakinimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Kaitlentės paviršius yra keraminio stiklo, todėl jį taip lengva valyti. Visada tiksliai žinosite, kurios kaitvietės vis dar karštos. Tai parodo likusio karščio indikatoriai. Šioje kaitlentėje yra apsauginis užraktas, kuris neleidžia Jūsų vaikams netyčia įjungti kurios nors kaitvietės. Patogiam valdymui naudokite laikmatį. Gaminimo laikui pasibaigus, jis automatiškai išjungia kaitlentę, pranešdamas Jums apie tai garso signalu |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |