- Prekė sandelyje
ŠALDYTUVAS SBS HCR3818ENMM HAI
ŠALDYTUVAS SBS HCR3818ENMM HAI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HAIER, Haier |
| Modelis | HCR3818ENMM |
| Aukštis | 181.5 cm, 1815 mm. |
| Plotis | 83.3 cm, 833 mm. |
| Gylis | 65 cm |
| Svoris | 85 kg, 95 kg. |
| Spalva | Sidabro sp |
| Šaldytuvo tipas | Keturių durų |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 270 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 467 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 311 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 156 l |
| Naudingoji šaldiklio talpa | 150 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 4 |
| Darbinė šaldytuvo temperatūra | 0 - 8°C |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldytuve | No frost |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | No frost |
| Lentynų skaičius | 5 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Ne |
| Ekranas | Taip |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Taip |
| Greitas užšaldymas | Ne. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 10 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Kompresorių kiekis | 2 |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 12 h |
| Vandens ir ledo įrenginys | Ne |
| Valdymas | Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 650 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |