Studijos blykstė - Godox QT1200IIIM 1200Ws 1 / 29600s blykstės trukmė belaidė
Prekės kodas: 14-6952344223789
Prekės kodas: 14-6952344223789
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
82682
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Godox QT1200IIIM
Ypatybės
Produkto tipas Studijinė blykstė
Prekės ženklas Godox
Modelis QT1200IIIM
Specifikacijos
Blykstės galia 1200W
Blykstės trukmė Iki 1/29600s
Atsinaujinimo laikas 0.01 iki 0.9 sekundžių
Spalvų temperatūra 5600±200K (stabilus režimas)
Belaidė sistema Integruota 2.4G
Matmenys 550 × 176 × 143 mm
Svoris 4.26 kg
Techniniai duomenys
Modeliavimo šviesa 40W LED, reguliuojama nuo 1% iki 100%