Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Tikri namai
Daugiagigabitinis tinklelio belaidis internetas
BE9300 viso namo tinklelio „WiFi 7“ sistema
„WiFi 7“ – belaidis internetas kaip niekad anksčiau
„WiFi 7“ atkeliavo su stulbinančiu našumu – padidintu pralaidumu, mažesne delsa, stipresne apsauga nuo trukdžių ir didesniu efektyvumu. Prisijunkite prie profesionalų lygos ir patirkite naujos kartos „WiFi“ teikiamą našumą.
Neprilygstamas „WiFi 7“ greitis
iki 9214 Mbps
„Wi-Fi 7“ išnaudoja visą 4K-QAM ir 6 GHz dažnių juostos potencialą iki 320 MHz kanalais, užtikrindamas precedento neturintį iki 9214 Mbps „Wi-Fi“ greitį. Naujoji 6 GHz juosta užtikrina išskirtinį pralaidumą be perkrovos kanalus.
Viso namo kelių gigabitų ryšys
Deco BE65 greičio šilumos žemėlapis
2,5 Gbps laidinis magistralinis tinklas
Didžiąją namo dalį dengia 2,5 Gbps spartos interneto ryšys. Namo pakraštyje sparta taip pat išlieka apie 2 Gbps. Taip sukuriamas tikras, visus namus apimantis kelių gigabitų tinklo belaidis internetas.
Belaidis magistralinis tinklas
Pirmojo aukšto „Deco BE65“ išlieka toks pat kaip ir su laidiniu magistraliniu tinklu. Tačiau dėl sienų ir lubų tarp dviejų aukštų kito „Deco BE65“ centro greitis siekia bent 1,5 Gbps.
Itin greitas 2,5 Gb/s
Laidinis našumas
4 × 2,5 Gbps prievadai maksimaliai padidina namų interneto greitį – iki 2,5 karto didesnį laidinio interneto greitį nei įprastas gigabito eterneto prievadas. Papildomas USB 3.0 prievadas paverčia „Deco BE65“ idealiu sprendimu, užtikrinančiu jūsų namų tinklo ateitį. Prijunkite mėgstamus laidinius įrenginius prie „Deco BE65“ ir būkite sužavėti.
Geriausias magistralinis tinklas: stipresnis ir lankstesnis
Dėl mūsų pačių sukurtos technologijos „Deco BE65“ gali vienu metu prijungti belaidį ir laidinį magistralinį tinklą prie kiekvieno įrenginio. Be to, naudojant naujausią „WiFi 7 MLO“ technologiją, padidėja sistemos belaidžio ir laidinio magistralinio tinklo agregavimo srautas. Tokiu būdu gerokai padidėja bendras pralaidumas ir sumažėja delsa, užtikrinant platesnę aprėptį su stabilesniu ir patikimesniu ryšiu.
Išmanusis saugumas išmaniam gyvenimui
„HomeShield“ teikia daugybę integruotų paslaugų, kurios visapusiškai apsaugo visus jūsų įrenginius, naudodamos įvairias funkcijas, skirtas tiek namuose, tiek keliaujant. Su „HomeShield“ saugesnė interneto patirtis suteikia daugiau laimės jūsų išmaniajame gyvenime.
Palaikomi VPN klientai ir serveriai
Leiskite savo namų tinklo įrenginiams pasiekti nuotolinius VPN serverius nereikalaujant diegti VPN programinės įrangos kiekviename įrenginyje. Galite kurti skirtingus VPN ryšio tipus, įskaitant „OpenVPN“, PPTP, L2TP/IPSec VPN. Be to, „Deco“ gali vienu metu naudoti ir VPN, ir įprastą interneto ryšį, užtikrindamas saugumą ir lankstumą.
Privatus daiktų interneto tinklas didesniam saugumui
Nustatykite atskirą „Wi-Fi“ tinklą daiktų interneto įrenginiams ir naudokite „HomeShield“ bei pažangų WPA3 šifravimą**, kad geriau apsaugotumėte savo namų tinklą ir daiktų interneto įrenginius.
Vientisas dirbtinio intelekto valdomas tinklelis
Nepertraukiamas transliavimas judant tarp kambarių
„Deco Mesh“ sudaro vieningą tinklą su vienu tinklo pavadinimu. Dėl integruotos dirbtinio intelekto tarptinklinio ryšio technologijos, pasitelkdamas pažangius algoritmus ir savarankišką mokymąsi, jis sukuria idealų „Wi-Fi“ sprendimą. Eikite po savo namus ir mėgaukitės sklandžiu transliavimu didžiausiu įmanomu greičiu.
Paprasta. Lengva. Tačiau galinga.
Nustatykite ir valdykite savo tinklą bet kada ir bet kur naudodami patogią „TP-Link Deco“ programėlę. Vos trimis paprastais žingsniais visus jūsų namus gali apgaubti stiprus ir patikimas „Wi-Fi“.
Paprastas valdymas
Valdykite savo „Wi-Fi“ namuose ar išvykę naudodami „Deco“ programėlę. Peržiūrėkite visus prijungtus įrenginius, nustatykite savo įrenginių prioritetus ir nustatykite svečių tinklą.
Balso valdymas
Norėdami valdyti „Deco BE65“ vien balsu, naudokite įrenginį su „Amazon Alexa“ arba „Google Assistant“.
Visi „Decos“ dera tarpusavyje
„Deco BE65“ suderinamas su visais kitais „Deco“ modeliais ir sudaro „Mesh“ tinklą. Bet kada galite išplėsti „Mesh“ „Wi-Fi“ aprėptį pridėdami daugiau „Deco“ įrenginių.
| Santrauka | TP-Link BE9300 viso namo tinklelio „Whole Home Mesh Wi-Fi 7“ sistema (trijų dažnių). Produkto spalva: Balta, Antenos tipas: Vidinė, Produkto tipas: Tinklo sistema. „Wi-Fi“ diapazonas: Trijų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 9214 Mbit/s. Virtualus asistentas: „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, Palaikomos debesijos paslaugos: TP-Link ID, Tėvų kontrolės funkcijos: Miego laikas, Pasirinktiniai profiliai, Šeimos laiko internete reitingavimas, Šeimos laikas, Išjungimo laikas, Interneto pristabdymas,.... Sertifikavimas: CE, FCC, RoHS. Plotis: 107,5 mm, Gylis: 107,5 mm, Aukštis: 176 mm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/en/home-networking/deco/deco-be65/(eu)%20v1/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,24 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,36 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,12 |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Palaikomų įrenginių skaičius | 200 |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Tinklinė sistema |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Palaikomos programos | TP-Link Deco |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Dinaminis IP adresas | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| IGMP tarpinis serveris | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax/IEEE 802.11b/IEEE 802.11be/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (6 GHz) | 1 |
| Taškas-taškas protokolas per Ethernet (PPPoE) | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA/WPA2/WPA3 |
| Statinis IP adresas | Taip |
| Pažymėtas VLAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Trijų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / Wi-Fi 4 (802.11n) / Wi-Fi 5 (802.11ac) / Wi-Fi 6 (802.11ax) / Wi-Fi 6E (802.11ax) / Wi-Fi 4 (802.11ax) / Wi-Fi 2.11 |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 9214 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2880 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (trečia juosta) | 5760 Mb/s |
| Palaikomos debesijos paslaugos | TP-Link ID |
| DHCP klientas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Tėvų kontrolės funkcijos | Miego laikas, tinkinti profiliai, šeimos laiko internete reitingas, šeimos laikas, išjungimo laikas, interneto pristabdymas, profesionali turinio filtrų biblioteka, saugi paieška, laiko atlygiai, savaitinės / mėnesinės ataskaitos, „YouTube“ apribojimas |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| Virtualus asistentas | „Amazon Alexa“ ir „Google“ asistentas |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Ethernet WAN | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Sertifikavimas | CE, FCC, RoHS |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Gylis | 107,5 mm |
| Ūgis | 176 mm |
| Plotis | 107,5 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 3 vnt. |
| Įtrauktų vienetų skaičius | 3 vnt. |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Pakuotės gylis | 344 mm |
| Pakuotės aukštis | 276,5 mm |
| Pakuotės svoris | 2250 g |
| Pakuotės plotis | 241 mm |
| Modelis | DECO BE65 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,010368 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 3,5 kg |