Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Nauja grupė. Naujos galimybės.
Visiškai nauja 6 GHz juosta atveria didžiausią įmanomą greitį, mažiausią delsą ir precedento neturintį pajėgumą.
6E galia
„WiFi 6E“ daugiau nei dvigubai padidina turimą spektrą, o tai reiškia, kad nebelieka konkurencijos dėl radijo bangų.
„WiFi“, pasiekiantis kiekvieną kampelį
Mėgaukitės sklandžiu transliavimu ir patikimu ryšiu iš bet kurios namų vietos.
Neįprasti greičiai
Pasiekite tokį gigabito greitį, kad galėtumėte nepriekaištingai transliuoti vaizdo įrašus net tyrinėdami AR/VR pasaulius.
Sukurta daugiau įrenginių
Nesvarbu, kiek ekranų ar įrenginių įjungta vienu metu, naujausios kartos „Wi-Fi“ užtikrina signalus be perkrovos.
Išmanus tinklas išmanesniems namams
„Deco“ naudoja savo pritaikytus algoritmus, kad automatizuotų jūsų tinklo ryšius, užtikrindamas stipriausius įmanomus signalus visada.
Apsaugokite savo tinklą ir viską, kas jame yra
„TP-Link“ aukščiausios kokybės saugumo paslaugos užtikrina jūsų namų tinklo saugumą, naudodamos pažangiausias tinklo ir daiktų interneto apsaugos funkcijas.
Aptikkite kibernetines grėsmes, kad jūsų privatumas ir prijungti įrenginiai būtų gerai apsaugoti.
- Daiktų interneto apsauga realiuoju laiku
- Kenkėjiškų svetainių blokatorius
- Įsilaužimų prevencija
- Namų tinklo skaitytuvas
Valdykite laiką, praleistą internete, ir blokuokite netinkamą turinį, kad šeimos būtų sveikos internete.
- Vartotojo profilis pagal amžių
- Turinio filtras
- Miego laikas
- Laiko atlygiai
Teikite pirmenybę pralaidumo poreikiams, kad galėtumėte greičiau naudotis tinklu.
- Įrenginio prioritetas
Gaukite išsamią statistiką ir įžvalgas, kurios padės geriau pažinti savo namų tinklą.
- Interneto naudotojo apžvalga
- Laiko analizė internetu
- Naršymo istorijos analizė
- Galutinio įrenginio statistika
Valdykite kaip norite
Paprastas valdymas
Valdykite savo „Wi-Fi“ namuose ar išvykę naudodami „Deco“ programėlę. Peržiūrėkite visus prijungtus įrenginius, nustatykite savo įrenginių prioritetus ir nustatykite svečių tinklą.
Balso valdymas
Susieję su „Alexa“, valdykite „Deco XE75“ paprastomis balso komandomis. Mėgaukitės patogiu gyvenimu.
Visi „Decos“ dera tarpusavyje
„Deco XE75“ suderinamas su visais kitais „Deco“ modeliais ir sudaro „Mesh“ tinklą. Bet kada galite išplėsti „Mesh WiFi“ aprėptį pridėdami daugiau „Deco“ įrenginių.
| Santrauka | TP-Link AXE5400 trijų dažnių tinklelio „Wi-Fi 6E“ sistema, 3 vnt. pakuotė. Produkto spalva: Balta, Antenos tipas: Vidinė, Maksimali aprėpties zona: 670 m². „Wi-Fi“ diapazonas: Trijų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6E (802.11ax), „Wi-Fi“ standartai: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Procesoriaus dažnis: 1,7 GHz, Virtualus asistentas: „Amazon Alexa“, Palaikomos debesijos paslaugos: TP-Link ID. Atitikties sertifikatai: CE, RoHS. Plotis: 105 mm, Gylis: 105 mm, Aukštis: 169 mm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/en/home-networking/deco/deco-xe75/v1%20(3 vnt. pakuotė)/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,115 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,342 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,24 |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Maksimalus padengimas | 670 m² |
| Palaikomų įrenginių skaičius | 200 |
| Produkto spalva | Balta |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Palaikomos programos | TP-Link Deco |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Dinaminis IP adresas | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| IGMP tarpinis serveris | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| Taškas-taškas protokolas per Ethernet (PPPoE) | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA/WPA2/WPA3 |
| Statinis IP adresas | Taip |
| Pažymėtas VLAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Trijų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / Wi-Fi 4 (802.11n) / Wi-Fi 5 (802.11ac) / Wi-Fi 6 (802.11ax) / Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2402 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (trečia juosta) | 2402 Mb/s |
| Spindulio formavimas | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Palaikomos debesijos paslaugos | TP-Link ID |
| DHCP klientas | Taip |
| Programinės įrangos atnaujinimas per | Tinklas |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Tėvų kontrolės funkcijos | Turinio filtras, tinkinti profiliai, interneto pristabdymas, laiko kontrolė, savaitinės / mėnesinės ataskaitos |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 1,7 GHz |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| Virtualus asistentas | Amazon Alexa |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Atitikties sertifikatai | CE/RoHS |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Gylis | 105 mm |
| Ūgis | 169 mm |
| Plotis | 105 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 3 vnt. |
| Įtrauktų vienetų skaičius | 3 vnt. |
| Pakuotės gylis | 276,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 124 mm |
| Pakuotės svoris | 2570 g |
| Pakuotės plotis | 417 mm |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85171800 |
| Modelis | Deco XE75 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01146 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,88 kg |