Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Greitesnis, stipresnis, geresnis
AXE5400 trijų juostų tinklelio WiFi 6E sistema
Deco XE75 Pro
Atnaujinkite savo „Wi-Fi“ iki 6E
„WiFi 6E“ naudoja 6 GHz dažnio galimybes, kad įgalintų didelio pralaidumo programas, kurioms reikalingas greitesnis duomenų pralaidumas, pvz., didelės raiškos vaizdo transliacijos ir virtualioji realybė, taip pat mažesnės delsos ryšį internetinių žaidimų programoms.
- Daugiau spektro, mažesnis delsos laikas
Platesni kanalai, didesnis pralaidumas
- Be spūsčių, mažiau trukdžių
- Palaiko visas „Wi-Fi“ kartas ir įrenginius
Sukurtas žaibiškam greičiui
Mėgaukitės itin sparčiu „Wi-Fi“ ryšiu su daugiau prijungtų įrenginių dėl visiškai naujos 6 GHz juostos. Papildomi 160 MHz kanalai apsaugo nuo konkurencijos dėl pralaidumo ir greičio kritimo.
Uždenkite kiekvieną savo namų kampelį
„Deco XE75 Pro“ pašalina silpno signalo zonas naudodamas aiškesnį, stipresnį visų namų „Wi-Fi“ ryšį, kurį sukuria BSS (bazinės aptarnavimo stoties) spalvinimo ir spindulių pluošto formavimo technologijos, naikinančios „Wi-Fi“ negyvąsias zonas. Todėl daugiau nereikės ieškoti stabilaus ryšio.
Tinka bet kokio tipo jūsų namams
Išplėskite bet kur, kur norite
Plytos ir cementas. Grindys ir lubos. Sienos ir koridoriai. Visa tai apsunkina „Wi-Fi“ ryšį jūsų namuose. „Deco“ įrenginiai veikia kartu, kad apeitų kliūtis jūsų namuose ir užtikrintų visišką aprėptį.
Sukurta
Daugiau įrenginių
„Deco“ produktai skirti ženkliai padidinti pralaidumą ir efektyvumą didelio srauto aplinkoje. Nesvarbu, kiek ekranų ar įrenginių įjungta vienu metu, visi gali mėgautis efektyvesniu tinklu, kuris įkeliamas greičiau nesumažinant našumo.
Žaibiškai greitas laidinis ryšys
2,5 Gbps ir 2 gigabito prievadai leidžia maksimaliai išnaudoti plačiajuosčio ryšio spartą. Prijunkite kompiuterius, išmaniuosius televizorius ar žaidimų konsoles prie prievadų, kad užtikrintumėte itin greitą laidinį ryšį.
Išmanus tinklas išmanesniems namams
„Deco“ naudoja savo pritaikytus algoritmus, kad automatizuotų jūsų tinklo ryšius, užtikrindamas stipriausius įmanomus signalus visada.
Sklandus tarptinklinis ryšys su vienu „Wi-Fi“ vardu
„TP-Link Mesh“ reiškia, kad „Deco“ įrenginiai veikia kartu ir sudaro vieną vieningą tinklą. Jūsų telefonas ar planšetinis kompiuteris automatiškai prisijungia prie greičiausio „Deco“ ryšio, kai judate po namus, taip sukurdami tikrai sklandų „Wi-Fi“ ryšį.
Paprasta. Lengva. Tačiau galinga.
Nustatykite ir valdykite savo tinklą bet kada ir bet kur naudodami patogią „TP-Link Deco“ programėlę. Vos trimis paprastais žingsniais visus jūsų namus gali apgaubti stiprus ir patikimas „Wi-Fi“.
| Santrauka | TP-Link AXE5400 viso namo tinklelio „Whole Home Mesh Wi-Fi 6E“ sistema (trijų dažnių). Produkto spalva: Balta, Antenos tipas: Vidinė, Produkto tipas: Tinklo sistema. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Trijų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Populiariausias „Wi-Fi“ standartas: „Wi-Fi 6E“ (802.11ax), „Wi-Fi“ standartai: 802.11a, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b, „Wi-Fi 6“ (802.11ax), 802.11g, „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 6E“.... Procesoriaus dažnis: 1,7 GHz, Užkardos apsauga: SPI užkarda, Tėvų kontrolės funkcijos: Miego laikas, Pasirinktiniai profiliai, Interneto pristabdymas, Laiko atlygiai, Turinio filtras, Šeimos laikas, Laikas.... Kintamosios srovės įvesties įtampa: 100–240 V, Kintamosios srovės įvesties dažnis: 50–60 Hz, Kintamosios srovės adapterio išvesties įtampa: 12 V. Sertifikavimas: CE, FCC, RoHS |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/uk/home-networking/deco/deco-xe75-pro/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,24 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,235 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,115 |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| LED indikatoriai | Taip |
| Maksimalus padengimas | 500 m² |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Tinklinė sistema |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Perdavimo galia | FCC: <30 dBm (2,4 GHz), <30 dBm (5 GHz), <30 dBm (6 GHz), CE: <20 dBm (2,4 GHz), <23 dBm (5 GHz), <23 dBm (6 GHz) dBmW |
| Palaikomos programos | TP-Link Deco |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Dinaminis IP adresas | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| IGMP tarpinis serveris | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| Taškas-taškas protokolas per Ethernet (PPPoE) | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA/WPA2-PSK/WPA3 |
| Statinis IP adresas | Taip |
| Pažymėtas VLAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Trijų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / Wi-Fi 4 (802.11n) / Wi-Fi 5 (802.11ac) / Wi-Fi 6 (802.11ax) / Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Belaidės paskirstymo sistemos (WDS) tiltas | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2402 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (trečia juosta) | 2402 Mb/s |
| Spindulio formavimas | Taip |
| Integruotas procesorius | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI užkarda |
| MIMO | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Tėvų kontrolės funkcijos | Miego laikas, tinkinti profiliai, interneto pristabdymas, laiko atlygiai, turinio filtras, laikas šeimai, laiko kontrolė, savaitinės / mėnesinės ataskaitos |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 1,7 GHz |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai (IPv6) | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Ethernet WAN | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Sertifikavimas | CE, FCC, RoHS |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Gylis | 105 mm |
| Ūgis | 169 mm |
| Plotis | 105 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 2 vnt. |
| Įtrauktų vienetų skaičius | 2 vnt. |
| Pakuotės gylis | 305,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 124 mm |
| Pakuotės svoris | 1920 g |
| Pakuotės plotis | 276,5 mm |
| Modelis | DECO XE75 PRO |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006486 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,82 kg |