Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Mažesnis vėlavimas,
Padidintas pajėgumas
Dėl didelio MIMO, optimizuoto OFDM ir kitų funkcijų 5G technologijos ateities mobiliesiems įrenginiams suteikia greitą tinklo ryšį su vos 1 ms delsa. Mėgaukitės internetinėmis transliacijomis, žaidimais ir AR / VR be jokių spūsčių.
Prijunk ir naudokis, mėgaukis 5G tinklu visur
Paprasta, tik viena SIM kortelė
Tradicinio plačiajuosčio arba kabelinio interneto įrengimas jūsų vasarnamiui, ūkiui ar priemiesčio sandėliui yra brangus ir užima daug laiko. Ilgi sutarčių laikotarpiai taip pat sukelia problemų trumpalaikės nuomos, laikinų prekybos vietų ir parduotuvių darbuotojams, norintiems prisijungti prie interneto. „Deco X50-5G“ užtikrina patogų ir neblokuojantį tinklo įrengimą. Įjunkite SIM kortelę ir mėgaukitės sparčiuoju internetu!
„WiFi 6“ atnaujina viską
Apginkluotas „WiFi 6“ technologija, „Deco“ viso namo tinklinis belaidis internetas sukurtas taip, kad žymiai padidintų aprėpties zoną, greitį ir bendrą pajėgumą. Pasirinkite naujausią tinklinį belaidį internetą ir mėgaukitės ateities tinklu, kuris įkeliamas greičiau ir jungia daugiau žmonių.
„Deco“ produktai skirti ženkliai padidinti pralaidumą ir efektyvumą tankiai apkrautoje aplinkoje. Nesvarbu, kiek ekranų ar įrenginių įjungta vienu metu, visi gali mėgautis efektyvesniu tinklu, kuris įkeliamas greičiau nesumažinant našumo.†
Geresnis signalas ryšiams visur
Turėdamas pažangų 2,5 gigabito prievadą, „Deco X50-5G“ užtikrina patikimą ir didelio greičio ryšį daug duomenų naudojantiems laidiniams įrenginiams. Kai jis nustatytas kaip belaidis maršrutizatorius, abu Ethernet prievadai gali būti naudojami kaip atsarginiai plačiajuosčio ryšio prieigos taškai.
Be to, du išorinių antenų prievadai leidžia pasiekti išorinę anteną, kuri gali efektyviau priimti 5G/4G signalus, todėl pagerėja 5G/4G našumas.
Sklandus tarptinklinis ryšys su vienu „Wi-Fi“ vardu
„TP-Link Mesh“ reiškia, kad „Deco“ įrenginiai veikia kartu ir sudaro vieną vieningą tinklą. Jūsų telefonas ar planšetinis kompiuteris automatiškai prisijungia prie greičiausio „Deco“ ryšio, kai judate po namus, taip sukurdami tikrai sklandų „Wi-Fi“ ryšį.
Viso namo draudimas
Pašalinkite silpno signalo zonas visame name
Išmanusis tarptinklinis ryšys
Nepertraukiamas transliavimas judant tarp kambarių
Vienas „WiFi“ pavadinimas
Daugiau nereikia keisti „Wi-Fi“ tinklo pavadinimų
Vieningas valdymas
Valdykite savo namų „Wi-Fi“ centrinį mazgą per „Deco“ programėlę
Išmanusis saugumas išmaniam gyvenimui
„HomeShield“ teikia daugybę integruotų paslaugų, kurios visapusiškai apsaugo visus jūsų įrenginius, naudodamos įvairias funkcijas, skirtas tiek namuose, tiek keliaujant. Su „HomeShield“ saugesnė interneto patirtis suteikia daugiau laimės jūsų išmaniajame gyvenime.
Tėvų kontrolė
Tiesiog sukonfigūruokite savo šliuzą ir užtikrinkite viso namų tinklo saugumą. „HomeShield“ analizuoja jūsų tinklą, nuskaitydama ir identifikuodama galimas rizikas, sustabdydama jas dar prieš joms pakenkiant jūsų tinklui.*
Išlaikykite apsaugą ne namuose
Tėvų kontrolė apsaugo jūsų vaikus ir padeda jiems išlaikyti sveikus skaitmeninius įpročius. Tėvai gali nustatyti programų blokavimą, žiniatinklio filtravimą, „YouTube“ apribojimus, saugią paiešką ir naršymo laiko apribojimus, kad vaikai būtų saugūs, kai linksminasi internete.*
Paslaugų kokybė (QoS)
„KidShield“ programėlė, įrenginių saugumo programėlė
Įrenginiai visur saugūs naudojant įrenginių saugumo programėlę. O per „KidShield“ tėvai gali stebėti savo vaikų buvimo vietą ir nustatyti geofencingą. Tokiu būdu vaikai išlieka skaitmeniniu būdu apsaugoti net ir kelyje.*
Paprasta. Lengva. Tačiau galinga.
Nustatykite ir valdykite savo tinklą bet kada ir bet kur naudodami patogią „TP-Link Deco“ programėlę. Vos trimis paprastais žingsniais visus jūsų namus gali apgaubti stiprus ir patikimas „Wi-Fi“.
Paprastas valdymas
Valdykite savo „Wi-Fi“ namuose ar išvykę naudodami „Deco“ programėlę. Peržiūrėkite visus prijungtus įrenginius, nustatykite savo įrenginių prioritetus ir nustatykite svečių tinklą.
Balso valdymas
Norėdami valdyti „Deco X50-5G“ vien balsu, naudokite įrenginį su „Amazon Alexa“ arba „Google Assistant“.
Visi „Decos“ dera tarpusavyje
„Deco X50-5G“ suderinamas su visais kitais „Deco“ modeliais ir sudaro „Mesh“ tinklą. Bet kada galite išplėsti „Mesh“ „Wi-Fi“ aprėptį pridėdami daugiau „Deco“ įrenginių.
| Santrauka | TP-Link 5G AX3000 „Whole Home Mesh Wi-Fi 6“ maršrutizatorius, integruotas 5G modemas. Produkto spalva: Balta, Antenos tipas: Vidinė, Produkto tipas: Tinklo sistema. „Wi-Fi“ diapazonas: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 2402 Mbit/s. Mobiliojo tinklo generavimas: 5G, 4G standartas: LTE-TDD ir LTE-FDD. Palaikomi tinklo protokolai (IPv6): IPv4/IPv6. Sertifikavimas: RoHS, CE, RCM |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/en/home-networking/deco/deco-x50-5g/#apžvalga |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,28 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,28 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,15 |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Maksimalus padengimas | 230 m² |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Tinklinė sistema |
| Palaikomos programos | TP-Link Deco |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Dinaminis IP adresas | Taip |
| IGMP tarpinis serveris | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| Taškas-taškas protokolas per Ethernet (PPPoE) | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA/WPA2/WPA3 |
| Statinis IP adresas | Taip |
| Pažymėtas VLAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11b / 802.11g / „Wi-Fi 4“ (802.11n) / „Wi-Fi 5“ (802.11ac) / „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Belaidės paskirstymo sistemos (WDS) tiltas | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 2402 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 2402 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 574 Mb/s |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| MIMO | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai (IPv6) | IPv4/IPv6 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Ethernet WAN | Taip |
| Sertifikavimas | RoHS, CE, RCM |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Gylis | 123 mm |
| Ūgis | 210,5 mm |
| Plotis | 130 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Pakuotės gylis | 276,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 147,5 mm |
| Pakuotės svoris | 1670 g |
| Pakuotės plotis | 237 mm |
| Modelio pavadinimas | DECO X50-5G |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01176 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,65 kg |