Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
300 Mbps belaidis N greitis – greitas atsisiuntimas
TL-WR820N suderinamas su IEE 802.11b/g/n ir užtikrina didelės spartos „Wi-Fi“. Mėgaukitės iki 300 Mbps greičiu net ir reikliausioms namų tinklo reikmėms, tokioms kaip HD transliacija, internetiniai žaidimai ir didelių failų atsisiuntimas.
Stiprus signalas, puikus aprėpties plotas
Dvi galingos 5dBi antenos ir 2×2 MIMO pagerina belaidį perdavimą, kad būtų užtikrintas platesnis belaidis aprėpties plotas ir stipresnis signalas.
Sklandus vaizdo transliavimas
IGMP tarpinio serverio / šnipinėjimo, tilto ir žymų VLAN palaikymas optimizuoja IPTV transliaciją, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais filmais ir laidomis be vėlavimų.
Svečių tinklas
Svečių tinklo funkcija suteikia svečiams saugią prieigą prie jūsų „Wi-Fi“ tinklo. Bendrinkite su bet kuo, nepažeisdami savo privataus tinklo.
Aukščiausios kokybės dizainas
Ergonomiška forma ir elegantiška tekstūra stilingai papuoš bet kurį kambarį. Skylėta viršutinė plokštė išsklaido šilumą, kad būtų užtikrintas ilgalaikis funkcionalumas ir stabilus veikimas.
Suderinamas su IPv6
Suderinamumas su naujausia interneto protokolo versija (IPv6) užtikrina jūsų maršrutizatoriaus atsparumą ateičiai ir leidžia mėgautis interneto paslaugų teikėjo teikiamomis IPv6 paslaugomis bei lankytis IPv6 svetainėse.
| Santrauka | TP-Link TL-WR820N. „Wi-Fi“ diapazonas: Vienos juostos (2,4 GHz), Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 300 Mbit/s. Ethernet LAN sąsajos tipas: Greitasis Ethernet, Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 10.100 Mbit/s, Kabelių technologija: 10/100Base-T(X). Saugumo algoritmai: WEP, WPA, WPA2, WPA2-PSK. Medijos prieigos protokolas: Prieigos kontrolė, Vietinis valdymas, Nuotolinis valdymas. Produkto tipas: Stalinis maršrutizatorius, Produkto spalva: Balta, LED indikatoriai: Aktyvumas, LAN, WLAN |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/au/products/details/cat-9_TL-WR820N.html#overview |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,065 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,23 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,175 |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 4“ (802.11n) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Vieno dažnio (2,4 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 11 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 300 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 54 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (trečia juosta) | 300 Mb/s |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| DSL WAN | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Kabelių technologija | 10/100Base-T(X) |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100 Mb/s |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Greitas Ethernet |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Politikos pagrindu sudarytas maršrutizavimas | Taip |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Statinis maršrutas | Taip |
| 3G | Ne |
| 4G | Ne |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Atminties kortelės lizdas(-ai) | Ne |
| USB prievadas | Ne |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| demilitarinės zonos palaikymas | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Ugniasienė | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| IP adresų filtravimas | Taip |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Saugumo algoritmai | WEP/WPA/WPA2/WPA2-PSK |
| Valstybinė paketų patikra (SPI) | Taip |
| URL filtravimas | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Medijos prieigos protokolas | Prieigos kontrolė, vietinis valdymas, nuotolinis valdymas |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| LED indikatoriai | Veikla, LAN, WLAN |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Sertifikavimas | CE, RoHS |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 5 dBi |
| Atnaujinama programinė įranga | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Išėjimo srovė | 0,6 A |
| Išėjimo įtampa | 5 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Suderinamumas su „Mac“ | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 2000“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ / „Windows 8.1“ / „Windows 98SE“ / „Windows NT“ / „Windows Vista“ / „Windows XP“ |
| Gylis | 114 mm |
| Ūgis | 36 mm |
| Plotis | 154 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00297 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,41 kg |