Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Greitas. Stabilus. Visur.
„Wi-Fi“ aklavietės žudikas
„Deco E4“ – tai paprasčiausias būdas užtikrinti stiprų „Wi-Fi“ signalą kiekviename jūsų namų kampelyje iki 4000 kvadratinių pėdų (3 įrenginių pakuotėje). Belaidis ryšys ir pasirenkamas Ethernet magistralinis tinklas veikia kartu, kad sujungtų „Deco“ įrenginius, užtikrindami dar didesnį tinklo greitį ir tikrai sklandų aprėptį. Norite didesnio aprėpties? Tiesiog pridėkite dar vieną „Deco“.
Sklandus tarptinklinis ryšys su vienu „Wi-Fi“ vardu
„TP-Link Mesh“ reiškia, kad „Deco“ įrenginiai veikia kartu ir sudaro vieną vieningą tinklą. Jūsų telefonas ar planšetinis kompiuteris automatiškai prisijungia prie greičiausio „Deco“ ryšio, kai judate po namus, taip sukurdami tikrai sklandų „Wi-Fi“ ryšį.
Daugiau jokio buferizavimo
Dėl 802.11ac belaidės technologijos tinklo greitis yra tris kartus didesnis nei ankstesnės kartos maršrutizatorių, todėl „Deco“ gali užtikrinti ryšį be delsos su iki 100 įrenginių.
2 viename maršrutizatoriaus ir prieigos taško režimai
Lankstus ir daugiafunkcis „Deco E4“ turi įvairių funkcijų, leidžiančių jam veikti kaip maršrutizatoriui arba prieigos taškui. Tiesiog pasirinkite režimą pagal savo tinklo poreikius ir patirkite maksimalų belaidžio ryšio lankstumą.
Patikima tėvų kontrolė
Paprasta, intuityvi tėvų kontrolė leidžia lengvai apsaugoti vaikus, kai jie yra internete.
Visi „Deco“ variantai gali veikti kartu
„Deco E4“ suderinamas su visais kitais „Deco“ modeliais ir leidžia sukurti „Mesh“ tinklą. Bet kada galite išplėsti „Mesh Wi-Fi“ aprėptį tiesiog pridėdami daugiau „Deco“ įrenginių.
Paprastas „Wi-Fi“ ryšys
Programėlės pagrindu sukurta sąranka
„Deco E4“ įdiegimas yra greitas ir paprastas. Tiesiog išpakuokite sistemą, atsisiųskite „Deco“ programėlę ir vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus.
Paprastas valdymas
Tvarkykite savo „Wi-Fi“ namuose ar išvykę naudodami „Deco“ programėlę, įskaitant prijungtų įrenginių peržiūrą, įrenginių prioritetizavimą, svečių tinklo nustatymą ir kita.
Balso valdymas
Susieję su „Alexa“, valdykite „Deco E4“ paprastomis balso komandomis. Mėgaukitės patogiu gyvenimu.
| Santrauka | TP-Link AC1200 viso namo tinklo „White-Fi“ sistema, 3 vnt. pakuotė. Produkto spalva: Balta, Pilka, Antenos tipas: Vidinė, Produkto tipas: Tinklo sistema. „Wi-Fi“ diapazonas: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.): 1167 Mbit/s. Užkardos apsauga: SPI užkarda. Kintamosios srovės įvesties įtampa: 100 - 240 V, Kintamosios srovės adapterio įėjimo srovė: 0,3 A, Kintamosios srovės įvesties dažnis: 50 - 60 Hz. Atitikties sertifikatai: RoHS, CE, Sertifikavimas: FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/uk/home-networking/deco/deco-e4/v1%20(3 vnt. pakuotė)/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,235 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,355 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,16 |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| LED indikatoriai | LAN, WLAN |
| Produkto spalva | Balta, pilka |
| Produkto tipas | Tinklinė sistema |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Dinaminis IP adresas | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK/WPA-PSK |
| Statinis IP adresas | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1167 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 867 Mb/s |
| Spindulio formavimas | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI užkarda |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Kintamosios srovės adapterio įėjimo srovė | 0,3 A |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo srovė | 0,85 A |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 9 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Sertifikavimas | FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC |
| Atitikties sertifikatai | CE/RoHS |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Gylis | 90,7 mm |
| Ūgis | 190 mm |
| Plotis | 90,7 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 3 vnt. |
| Įtrauktų vienetų skaičius | 3 vnt. |
| Pakuotės gylis | 235 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Pakuotės svoris | 1740 g |
| Pakuotės plotis | 353 mm |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85171800 |
| Modelio pavadinimas | AC1200 viso namo tinklo „Wi-Fi“ sistema, 3 vnt. pakuotėje |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01663 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,14 kg |