Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„WiFi 7“ – belaidis internetas kaip niekad anksčiau
„WiFi 7“ siūlo didesnį pralaidumą, mažesnį delsos laiką, stipresnę apsaugą nuo trukdžių ir didesnį efektyvumą. Prisijunkite prie profesionalų lygos ir patirkite naujos kartos „WiFi“ našumą.
Žaibiškai greitas „WiFi 7“ – iki 3,6 Gbps greitis
Naujausia 4K-QAM technologija padidina „Wi-Fi“ greitį iki 3,6 Gbps – tai idealiai tinka daug pralaidumo reikalaujančioms užduotims, tokioms kaip žaidimai debesyje ir 8K vaizdo įrašų peržiūra. Šeimos galės mėgautis įtraukiančiomis tiesioginėmis transliacijomis su nepriekaištingu vaizdu ir aiškiu garsu be buferizavimo.
Itin greitas 2,5 Gb/s
Laidinis našumas
Puikiai tinka užduotims, reikalaujančioms daug pralaidumo, tokioms kaip žaidimai debesyje, VR pramogos ir 8K vaizdo transliacija. Mėgaukitės įtraukiančia tiesiogine transliacija su nepriekaištingu vaizdu ir aiškiu garsu, be buferizavimo. Idealiai tinka šeimoms ir užimtiems namų ūkiams.
Išmanusis saugumas išmaniam gyvenimui
„HomeShield“ yra integruota paslauga, teikianti įvairias paslaugas, skirtas visapusiškai apsaugoti visus jūsų įrenginius, naudojant įvairias funkcijas namuose ar kelyje. Su „HomeShield“ saugesnė interneto patirtis suteikia daugiau laimės jūsų išmaniajame gyvenime.
Tinklo apsauga
Tiesiog sukonfigūruokite savo šliuzą ir užtikrinkite viso namų tinklo saugumą. „HomeShield“ analizuoja jūsų tinklą, nuskaitydama ir identifikuodama galimas rizikas, sustabdydama jas dar prieš joms pakenkiant jūsų tinklui.
Tėvų kontrolė
Tėvų kontrolė apsaugo jūsų vaikus ir padeda jiems išlaikyti sveikus skaitmeninius įpročius. Tėvai gali nustatyti programų blokavimą, žiniatinklio filtravimą, „YouTube“ apribojimus, saugią paiešką ir naršymo laiko apribojimus, kad vaikai būtų saugūs, kai linksminasi internete.
Išlaikykite apsaugą ne namuose
Įrenginiai išlieka saugūs visur su įrenginių saugumo programėle. O per „KidShield“ tėvai gali stebėti savo vaikų buvimo vietą. Tokiu būdu vaikai išlieka skaitmeniniu būdu apsaugoti net ir kelyje.
Palaikomi VPN klientai ir serveriai
Leiskite savo namų tinklo įrenginiams pasiekti nuotolinius VPN serverius nereikalaujant diegti VPN programinės įrangos kiekviename įrenginyje. Galite kurti skirtingus VPN ryšio tipus, įskaitant „OpenVPN“, PPTP, L2TP/IPSec VPN. Be to, „Deco“ gali vienu metu naudoti ir VPN, ir įprastą interneto ryšį, užtikrindamas saugumą ir lankstumą.
Privatus daiktų interneto tinklas didesniam saugumui
Nustatykite atskirą „Wi-Fi“ tinklą daiktų interneto įrenginiams ir naudokite „HomeShield“ bei pažangų WPA3 šifravimą, kad geriau apsaugotumėte savo namų tinklą ir daiktų interneto įrenginius.
Vientisas dirbtinio intelekto valdomas tinklelis
Nepertraukiamas transliavimas judant tarp kambarių
„Deco Mesh“ sudaro vieningą tinklą su vienu tinklo pavadinimu. Dėl integruotos dirbtinio intelekto tarptinklinio ryšio technologijos, pasitelkdamas pažangius algoritmus ir savarankišką mokymąsi, jis sukuria idealų „Wi-Fi“ sprendimą. Eikite po savo namus ir mėgaukitės sklandžiu transliavimu didžiausiu įmanomu greičiu.
Paprasta. Lengva. Tačiau galinga.
Nustatykite ir valdykite savo tinklą bet kada ir bet kur naudodami patogią „TP-Link Deco“ programėlę. Vos trimis paprastais žingsniais visus jūsų namus gali apgaubti stiprus ir patikimas „Wi-Fi“.
Visi „Decos“ dera tarpusavyje
„Deco BE25“ suderinamas su visais kitais „Deco“ modeliais ir sudaro „Mesh“ tinklą. Bet kada galite išplėsti „Mesh“ „Wi-Fi“ aprėptį pridėdami daugiau „Deco“ įrenginių.
Paprastas valdymas
Valdykite savo „Wi-Fi“ namuose ar išvykę naudodami „Deco“ programėlę. Peržiūrėkite visus prijungtus įrenginius, nustatykite savo įrenginių prioritetus ir nustatykite svečių tinklą.
Balso valdymas
Norėdami valdyti „Deco BE25“ vien balsu, naudokite įrenginį su „Amazon Alexa“ arba „Google Assistant“.
| Santrauka | TP-Link BE3600 „Whole Home Mesh Wi-Fi 7“ sistema (2 vnt.). Produkto spalva: Balta, Antenos tipas: Vidinė, Produkto tipas: Tinklo sistema. „Wi-Fi“ diapazonas: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 2882 Mbit/s. Programinės-aparatinės įrangos atnaujinimas per: Automatinio atnaujinimo vedlį, Tinklas. Atitikties sertifikatai: CE, Federalinė ryšių komisija (FCC), RoHS. Plotis: 150 mm, Gylis: 150 mm, Aukštis: 62 mm. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/baltic/home-networking/deco/deco-be25/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,17 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,2 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,16 |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Palaikomų įrenginių skaičius | 150 |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Tinklinė sistema |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Dinaminis IP adresas | Taip |
| IGMP tarpinis serveris | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Taškas-taškas protokolas per Ethernet (PPPoE) | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA2-Personal/WPA3-Personal/WPA-Personal |
| Statinis IP adresas | Taip |
| Pažymėtas VLAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| Belaidės paskirstymo sistemos (WDS) tiltas | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 2882 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 2882 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 688 Mb/s |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Programinės įrangos atnaujinimas per | Automatinio atnaujinimo vedlys / tinklas |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Atitikties sertifikatai | CE / Federalinė ryšių komisija (FCC) / RoHS |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Gylis | 150 mm |
| Ūgis | 62 mm |
| Plotis | 150 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Įtrauktų vienetų skaičius | 1 vnt. |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Pakuotės gylis | 200 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Pakuotės svoris | 1000 g |
| Pakuotės plotis | 171 mm |
| Modelis | DECO BE25 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 8 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006521 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,98 kg |