- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 8*
d. d.
Didesnis efektyvumas, daugiau jungčių
Pridėkite prie tinklo daugiau „Wi-Fi“ įrenginių nepablogindami našumo, nes „Archer AX17“ su „Wi-Fi 6“ sukuria efektyvesnį tinklą, kuris padidina vidutinį pralaidumą 4 kartus ir aptarnauja daugiau įrenginių.
Įtraukiantys žaidimai, sklandus transliavimas
Mėgaukitės stabiliu tinklu internetiniams žaidimams ir tiesioginėms transliacijoms su nepriekaištingu vaizdu ir aiškiu garsu. OFDMA leidžia
klientams perduoti duomenis tiek aukštyn, tiek žemyn naudojant vieną dažnių juostą vienu metu, o tai sumažina delsą ir užtikrina greitą tinklo reakciją.
Platesnė aprėptis, didesnė talpa
Dėl „Wi-Fi 6“ ir „Beamforming“ technologijos generuojamo aiškesnio ir stipresnio signalo „Archer AX17“ perduoda duomenis į toli esančius įrenginius, sutelkdamas į juos mažiau trukdantį belaidį signalą.
| Santrauka | TP-Link Archer AX17. WAN jungties tipas: RJ-45. „Wi-Fi“ diapazonas: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.): 1501 Mbit/s. Ethernet LAN sąsajos tipas: Gigabitinis eternetas, Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 10,100,1000 Mbit/s, Imtuvo jautrumas: 5 GHz: 11a 6Mbps: -95dBm, 11a 54Mbps: -79dBm 11ac VHT20_MCS0: -96dBm, 11ac VHT20_MCS8: -66dBm 11ac.... Saugumo algoritmai: WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Personal. Produkto tipas: Stalinis maršrutizatorius, Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,08 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,31 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,24 |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1501 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 1201 Mb/s |
| DSL WAN | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100/1000 Mb/s |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Imtuvo jautrumas | 5 GHz: 11a 6 Mbps: -95 dBm, 11a 54 Mbps: -79 dBm 11ac VHT20_MCS0: -96 dBm, 11ac VHT20_MCS8: -66 dBm 11ac VHT40_MCS0: -94 dBm, 11ac VHT40_MCS9: -63 dBm 11ac VHT80_MCS0: -91 dBm, 11ac VHT80_MCS9: -60 dBm 11ax HE20_MCS0: -95 dBm, 11ax HE20_MCS11: -66 dBm 11ax HE40_MCS0:-92dBm, 11 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| USB prievadas | Ne |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA2-Enterprise/WPA2-PSK/WPA3-Personal/WPA-PSK |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Sertifikavimas | CE, RoHS |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Gylis | 117 mm |
| Ūgis | 32 mm |
| Plotis | 215 mm |
| Modelio pavadinimas | Šaulys AX17 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,007237 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,855 kg |