- Prekė sandelyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Greitas „Wi-Fi“ ten, kur jo reikia
Ieškote stabilaus ir lankstaus tinklo ryšio? „Archer MR500“ veikia kaip 4G+ LTE „Wi-Fi“ maršrutizatorius. Palyginti su tradiciniais „Wi-Fi“ maršrutizatoriais, jis integruoja 4G+ ir „Wi-Fi“ technologijas, o tai reiškia, kad MR500 veikia kaip telefonas ir jam tereikia „Nano SIM“ kortelės, kad galėtumėte prisijungti prie interneto. Mėgaukitės stabilų „Wi-Fi“ ryšį ir bendrinkite jį su šeima ir draugais, kad ir kur būtumėte.
Padidinkite plačiajuosčio ryšio greitį naudodami stabilų 4G+ internetą
Nesvarbu, ar žiūrite HD filmus, atsisiunčiate ištisas duomenų bibliotekas, ar žaidžiate žaidimus internete, padidintas 300 Mbps MR500 atsisiuntimo greitis patenkins jūsų įrenginių poreikius. Toks greitas plačiajuostis ryšys ir patikima interneto prieiga pasiekiama dėl 4G+ nešėjų agregavimo technologijos, kuri sujungia skirtingus nešėjų signalus, kad būtų užtikrintas dar didesnis pralaidumas.
Bendrinkite galingą dviejų dažnių „Wi-Fi“ su visais
MR500 sukuria patikimą ir itin greitą tinklą, veikiantį pagal 802.11ac „Wi-Fi“ technologiją. 2,4 GHz dažnių juosta užtikrina iki 300 Mbps greitį kasdienėms užduotims, tokioms kaip el. laiškų siuntimas ir naršymas internete, o 5 GHz dažnių juosta – iki 867 Mbps greitį – idealiai tinka HD vaizdo transliacijoms ir internetiniams žaidimams be delsos.
Platus „WiFi“ aprėptis
Visuose jūsų namuose
Prisijunkite prie interneto kiekviename kambaryje naudodami platų ir galingą AC1200 dviejų dažnių „Wi-Fi“. MR500 spindulių pluošto formavimo technologija koncentruoja signalus į prijungtus įrenginius. Jo galios stiprintuvas ir mažo triukšmo stiprintuvas taip pat sustiprina siuntimo ir priėmimo galimybes.
abu jie pagerina signalo aprėptį.
Daugiau duomenų srautų su MU-MIMO technologija
MU-MIMO technologija leidžia keliems įrenginiams vienu metu prisijungti prie interneto, taip sutrumpinant laukimo laiką, padidinant kiekvieno įrenginio „Wi-Fi“ pralaidumą ir kiekvieno duomenų srauto efektyvumą. Palaikydamas MU-MIMO, „Archer MR500“ suteikia vartotojams greitesnį tinklą, mažiau trukdžių ir mažesnę delsą.
Sklandus tarptinklinis ryšys su TP-Link OneMesh
Mėgaukitės stabiliu „Wi-Fi“ ryšiu visuose namuose net ir būdami namuose. MR500 veikia su „TP-Link OneMesh“ produktais ir sukuria vientisą tinklą vienu „Wi-Fi“ pavadinimu.
Pilnai gigabito talpos prievadai greitam ryšiui
Pilnai veikiantys gigabito eterneto prievadai užtikrina patikimą ir didelės spartos ryšį daug išteklių reikalaujantiems laidiniams įrenginiams, tokiems kaip išmanusis televizorius, žaidimų konsolė, NAS ir kt. MR500 taip pat turi WAN prievadą, suderinamą su kabeliniais, šviesolaidiniais ir DSL modemais. Kai jis nustatytas kaip belaidis maršrutizatorius, jo 3G/4G ryšys veikia kaip atsarginis, užtikrinantis patikimą interneto ryšį.
Paprastas nustatymas ir valdymas
Dėl intuityvios žiniatinklio sąsajos ir galingos „Tether“ programėlės „Archer MR500“ galite nustatyti per kelias minutes. „Tether“ taip pat leidžia valdyti tinklo nustatymus iš bet kurio „Android“ arba „iOS“ įrenginio, įskaitant tėvų kontrolę ir prieigos valdymą.
| Santrauka | TP-Link Archer MR500. WAN jungties tipas: RJ-45. „Wi-Fi“ diapazonas: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.): 867 Mbit/s. Ethernet LAN sąsajos tipas: Gigabito eternetas, Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 10,100,1000 Mbit/s, Tinklo standartai: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Mobiliojo tinklo generavimas: 4G, 3G standartai: DC-HSPA+, HSPA, UMTS, 4G standartas: LTE-FDD. Saugumo algoritmai: 64 bitų WEP, 128 bitų WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/en/home-networking/3g-4g-router/archer-mr500/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,068 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,31 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,225 |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 867 Mb/s |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| DSL WAN | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Taip |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| Kabelio standartas | 6 kategorija |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100/1000 Mb/s |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| VPN serveris | PPTP VPN, OpenVPN |
| Belaidis radijas | Taip |
| 3G | Taip |
| 3G standartai | DC-HSPA+ / HSPA / UMTS |
| 4G | Taip |
| 4G standartas | LTE-FDD |
| 5G | Ne |
| Palaikomos GSM juostos | 2100/850/900 MHz |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | NanoSIM |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| USB prievadas | Ne |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| „Wi-Fi“ multimedija (WMM)/(WME) | Taip |
| Belaidžio ryšio statistika | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| demilitarinės zonos palaikymas | Taip |
| Ugniasienė | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| Suplanuoti prieigą | Taip |
| Saugumo algoritmai | 128 bitų WEP / 64 bitų WEP / WPA / WPA2 / WPA2-Enterprise / WPA-Enterprise |
| URL filtravimas | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | IPv4, IPv6 |
| Universalus prijungimas ir paleidimas (UPnP) | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Antena pridedama | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Sertifikavimas | CE, RoHS |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Nuimama(-os) antena(-os) | Taip |
| Atnaujinama programinė įranga | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | 5–90 °C |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 2000“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ / „Windows 8.1“ / „Windows 98SE“ / „Windows NT“ / „Windows Vista“ / „Windows XP“ |
| Gylis | 141 mm |
| Ūgis | 33,6 mm |
| Plotis | 202 mm |
| Pakuotės gylis | 223 mm |
| Pakuotės aukštis | 70 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 800 g |
| Pakuotės plotis | 307 mm |
| Modelio pavadinimas | Archer MR500 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,005728 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,91 kg |