- Prekė sandėlyje
-
−35%
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
Nauja ryšio era
„WiFi 7“ siūlo novatorišką technologiją su MLO, 4K-QAM ir padidintu pralaidumu, padidindama greitį ir sumažindama delsą, tuo pačiu užtikrindama efektyvumą didelio tankio aplinkoje. Mėgaukitės 8K transliacijomis ir įtraukiančia VR patirtimi jau dabar.
Palaikykite ryšį kraustydami savo namuose
„Roamii BE Lite“ siūlo sklandų ryšį su vienu tinklo pavadinimu (SSID), todėl galite mėgautis nepertraukiamu dirbtinio intelekto pagrindu veikiančių programų ar žaidimų srautiniu perdavimu savo delniniuose įrenginiuose, net jei judate po namus.
„Roamii BE Lite“ veikia su „WiFi 7“ ryšiu ir užtikrina spartų dviejų dažnių ryšį, kuris užtikrina sklandų ir mažo delsos interneto ryšį kiekviename kambaryje.
Itin greitas 2,5 Gbps laidinis ryšys
„Roamii BE Lite“ turi vieną 2,5 Gbps ir du 1 Gbps Ethernet prievadus, kuriuos galima naudoti kaip tinklinio magistralinio ryšio arba didelės spartos laidinį ryšį. Šie Ethernet prievadai užtikrina nulinį delsos lygį, kai reikia daug pralaidumo, ir leidžia minimaliai sutrikdyti internetines pramogas.
Paprasta, tiesiai po ranka
Lengvai nustatykite savo tinklo sistemą naudodami intuityvią „Roamii“ programėlę, kuri taip pat įspės jus apie bet kokius saugumo įvykius.
Namų tinklo apsauga
„Roamii“ programėlėje aktyvuokite „Fortisecu“, kad nuskaitytumėte grėsmes ir apsaugotumėte visus prijungtus įrenginius, įskaitant telefonus, kompiuterius, televizorius, žaidimų konsoles ir kitus daiktų interneto įrenginius.
Tėvų kontrolė
Sukurkite savo vaikų įrenginių profilį, o „Fortisecu“ padės valdyti ir planuoti prieigą prie interneto bei blokuoti žalingą turinį.
Atskirti tinklai
Sukurkite atskirus tinklus vaikų, svečių ir išmaniųjų namų įrenginiams, kurie būtų izoliuoti nuo kitų, kad būtų užtikrinta geresnė apsauga ir lengvesnis valdymas.
Prireikus galima statyti ant stalo arba ant sienos
„Roamii BE Lite“ komplektuojamas su sieniniais tvirtinimo priedais, todėl galite jį pastatyti ant spintelės svetainėje, pakabinti ant garažo sienos arba pastatyti bet kurioje kitoje norimoje vietoje.
| Santrauka | MSI Roamii BE Lite Mesh System 2-pack. Produkto spalva: Balta, Antenos tipas: Vidinė, Produkto tipas: Tinklo sistema. „Wi-Fi“ dažnis: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 7 (802.11be), „Wi-Fi“ standartai: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Procesoriaus dažnis: 1,5 GHz, Vidinė atmintis: 256 MB, Programinės-aparatinės įrangos atnaujinimas per: Tinklą. Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa: 12 V, Kintamosios srovės adapterio išėjimo srovė: 1,5 A. Plotis: 118,5 mm, Gylis: 108 mm, Aukštis: 238 mm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Networking/Roamii-BE-Lite-Mesh-System |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,27 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,124 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,311 |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| LED indikatoriai | Galia |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Tinklinė sistema |
| Svečio prieiga | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK/WPA3-PSK/WPA-PSK |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / Wi-Fi 4 (802.11n) / Wi-Fi 5 (802.11ac) / Wi-Fi 6 (802.11ax) / Wi-Fi 6E (802.11ax) / Wi-Fi 4 (802.11ax) / Wi-Fi.17 |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 688 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 4323 Mb/s |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Programinės įrangos atnaujinimas per | Tinklas |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Procesoriaus dažnis | 1,5 GHz |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo srovė | 1,5 A |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Gylis | 108 mm |
| Ūgis | 238 mm |
| Svoris | 585 g |
| Plotis | 118,5 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Ethernet kabelis | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 2 vnt. |
| Modelis | MRBE50 (2 vnt.) |
| Modelio pavadinimas | „Roamii BE Lite“ tinklelio sistema |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 3 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0130879 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,5666667 kg |