- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | ASUS RT-BE58U V2. WAN jungties tipas: RJ-45. „Wi-Fi“ diapazonas: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz), Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 3600 Mbit/s. Ethernet LAN sąsajos tipas: 2,5 gigabito eternetas, Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 1000,2500 Mbit/s. Produkto tipas: Stalinis maršrutizatorius, Produkto spalva: Juoda, LED indikatoriai: Maitinimas, LAN, WAN. Antenos dizainas: Išorinis |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.asus.com/networking-iot-servers/wifi-7/all-series/rt-be58u/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,105 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,28 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,195 |
| Moduliacija | 4096-QAM |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / Wi-Fi 4 (802.11n) / Wi-Fi 5 (802.11ac) / Wi-Fi 6 (802.11ax) / Wi-Fi 6E (802.11ax) / Wi-Fi 4 (802.11ax) / Wi-Fi.17 |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 3600 Mb/s |
| Ethernet WAN | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 1000/2500 Mb/s |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | 2,5 gigabito eternetas |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Porto suaktyvinimas | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| USB prievadas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| LED indikatoriai | Maitinimas, LAN, WAN |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 4 |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 2000 MHz |
| Procesoriaus gamintojas | Broadcom |
| Išėjimo srovė | 2 A |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 50–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 20–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | 0–70 °C |
| Gylis | 193 mm |
| Ūgis | 59 mm |
| Svoris | 461 g |
| Plotis | 238 mm |
| Pakuotės gylis | 193 mm |
| Pakuotės aukštis | 104 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 1030 g |
| Pakuotės plotis | 285 mm |
| Modelis | RT-BE58U |
| Modelio pavadinimas | RT-BE58U V2 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 12 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006696 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,17 kg |