- Prekė sandėlyje
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„NanoStation® AC“ ir „NanoStation AC loco“ – tai kompaktiški, didelio našumo CPE įrenginiai, kuriuose įdiegta „airMAX® AC“ technologija ir specialus „Wi-Fi“ radijo ryšys valdymui.
Elegantiškas pramoninis dizainas
„NanoStation AC“ ir „NanoStation AC Loco“ atspindi kitą ikoniško CPE dizaino, kuris sukėlė revoliuciją belaidžio interneto paslaugų teikėjų pramonėje, evoliucijos etapą.
Dvigubas Ethernet ryšys
„NanoStation AC“ turi antrą Ethernet prievadą su programine įranga palaikomu „PoE“. Naudokite šį prievadą, kad patogiai maitintumėte išorinį įrenginį, pvz., „PoE“ apsaugos kamerą, ir sklandžiai integruotumėte IP vaizdo įrašus.
„Wi-Fi“ radijo valdymas
Kiekvienas „NanoStation AC“ modelis turi atskirą „Wi-Fi“ radijo imtuvą, kad būtų galima greitai ir lengvai nustatyti įrenginį naudojant mobilųjį įrenginį.
Patobulinta apsauga nuo viršįtampių
„NanoStation AC“ ir „NanoStation AC“ lokomotyvai pasižymi patobulinta apsauga nuo ESD įvykių.
Dabar su airOS®8
„airOS®8“ siūlo galingas funkcijas, įskaitant „airMAX®“ kintamosios srovės protokolo palaikymą, realaus laiko radijo dažnių analizę ir visiškai naują dizainą, kad būtų lengviau jį naudoti.
| Santrauka | „Ubiquiti NanoStation 5AC Loco“. 5 GHz, Maksimalus duomenų perdavimo greitis: 1000 Mbit/s, Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 10,100,1000 Mbit/s. Maitinimas per Ethernet (PoE). Produkto spalva: Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.ubnt.com/airmax/nanostation-ac/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,115 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,2 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,06 |
| 5 GHz | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100/1000 Mb/s |
| Dažnių juosta | 5,150–5,250, 5,250–5,350, 5,470–5,725, 5,725–5,850 GHz |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 1000 Mb/s |
| Maksimalus lauko diapazonas | 10000 m |
| Moduliacija | 16-QAM/256-QAM/64-QAM/BPSK/QPSK |
| Duomenų perdavimo sparta | 450 Mb/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 24 V |
| Įėjimo srovė | 0,5 A |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| LED indikatoriai | Tinklas / Maitinimas / Signalo stiprumas |
| Paskirties vieta | Lubos |
| Produkto spalva | Balta |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Vidinė atmintis | 64 MB |
| Įdiegta operacinė sistema | AirOS |
| Sertifikavimas | CE, FCC, IC |
| Gylis | 77,5 mm |
| Ūgis | 59,1 mm |
| Svoris | 180 g |
| Plotis | 179 mm |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85176990 |
| Modelis | UBIQUITI airMAX NanoStation 5AC lokomotyvas |
| Modelio pavadinimas | NanoStation 5AC lokomotyvas |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001666 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,4 kg |