Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 6*
d. d.
Ką šis produktas daro
„TP-LINK“ 5 GHz 300 Mbps 13 dBi lauko CPE CPE510 yra skirtas ekonomiškiems sprendimams lauko belaidžio tinklo taikymams. Dėl centralizuotos valdymo programos jis idealiai tinka „taškas-taškas“, „taškas-daugiataškis“ ir lauko „Wi-Fi“ aprėpties taikymams. Profesionalus veikimas kartu su patogiu dizainu daro CPE510 idealų pasirinkimą tiek verslo, tiek namų vartotojams.
Įmonės aparatinės įrangos projektavimas
Su „Qualcomm Atheros“ įmonės lygio mikroschemų rinkiniais, didelio stiprinimo antenomis ir aukštos kokybės medžiagomis, specialiai sukurtu korpusu ir „PoE“ maitinimo šaltiniu, CPE510 yra specialiai sukurtas naudoti lauke ir gali nepriekaištingai veikti beveik bet kokiomis klimato sąlygomis, esant darbinei temperatūrai nuo -30 (-22) iki +70 (158) laipsnių.
Pažangi antenų sistema
Integruota didelio stiprinimo dvigubos poliarizacijos antena ir specialus metalinis atspindys užtikrina didesnį stiprinimą ir mažesnį triukšmo trukdžius.
Didelė galia ir didelis jautrumas
Pažangus, didelio galingumo siųstuvas (iki 27 dBm / 500 mw) ir didelio jautrumo imtuvas (iki -95 dBm) radijo ryšio priekinės dalies dizainas panaikina tradicinio „Wi-Fi“ perdavimo diapazono ribas, todėl CPE510 yra idealus produktas lauko belaidžio tinklo taikymams.
Profesionalus lauko dizainas
CPE510 sukurtas darbui atšiauriomis sąlygomis, net ir kai kuriomis atšiauriausiomis pasaulio klimato sąlygomis.
Atsparus oro sąlygoms dizainas
Dėl lauko sąlygoms atsparaus korpuso ir pramoninio lygio techninės įrangos konstrukcijos CPE510 gali toliau veikti įvairiomis oro sąlygomis, tokiomis kaip saulėta saulė, lietus, vėjas, sniegas arba itin žema/aukšta temperatūra (-30 °C–70 °C).
Dviguba apsauga nuo ESD atakų
Be įžeminimo terminalo, CPE510 siūlo dar vieną būdą išvengti ESD atakų per PoE adapterį ir Ethernet kabelį su įžeminimo laidu. Papildomos CPE510 apsaugos priemonės užtikrina iki 15 kV ESD ir 6000 V žaibo apsaugą, kad veiktų patikimiau.
TP-LINK MAXtream TDMA technologija
Didėjant tinklo mastui, belaidžio ryšio konkurencija ir susidūrimai tarp CPE ir bazinių stočių bus tokie milžiniški, kad sumažės realus tinklo pralaidumas, o tai turės didelės įtakos galutinio vartotojo patirčiai. Siekiant sušvelninti šį poveikį, CPE510 naudoja MAXtream TDMA technologiją.
„Pharos Control“ – centralizuota valdymo sistema
CPE510 taip pat aprūpintas centralizuotu valdymo programine įranga, kuri padeda vartotojams lengvai valdyti visus savo tinklo įrenginius iš vieno kompiuterio – „Pharos Control“. Naudojant „Pharos Control“ galima valdyti tokias funkcijas kaip įrenginių aptikimas, būsenos stebėjimas, programinės įrangos atnaujinimas ir tinklo priežiūra.
PharOS
Patogi naudoti žiniatinklio valdymo sistema leidžia specialistams taikyti konkretesnes konfigūracijas
| Santrauka | TP-Link 5GHz 300Mbps 13dBi lauko CPE. 5 GHz, Maksimalus duomenų perdavimo greitis: 300 Mbit/s. Saugumo algoritmai: AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 10.100 Mbit/s. Maitinimas per Ethernet (PoE). Produkto spalva: Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/en/products/details/?categoryid=model=CPE510#over |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,108 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,272 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,133 |
| 2,4 GHz | Ne |
| 5 GHz | Taip |
| 6 GHz | Ne |
| Automatinis kanalų nuskaitymas | Taip |
| Automatinis kanalų pasirinkimas | Taip |
| Pralaidumas | 5 GHz |
| Kabelių technologija | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100 Mb/s |
| Dažnių juosta | 5,15–5,85 GHz |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 300 Mb/s |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz) | 300 Mb/s |
| Maksimalus lauko diapazonas | 15000 m |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a/IEEE 802.11n |
| Imtuvo jautrumas | 802.11a: 54M: -75dBm, 48M: -76dBm, 36M: -83dBm, 6-24M: -95dBm 802.11n: MCS15: -73 dBm, MCS14: -74 dBm, MCS13: -76 dBm, MCS12: -80 dBm, MCS11: -83 dBm, MCS10: -88 dBm, MCS9: -90 dBm, MCS8: -93 dBm, MCS7: -73 dBm, MCS6: -74 dBm, MCS5: -76 dBm, MCS4: -80 dBm, M. |
| Duomenų perdavimo sparta | 300 Mb/s |
| Virtualaus LAN funkcijos | Pažymėtas VLAN |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Belaidė izoliacija | Taip |
| Automatinė belaidžio paskirstymo sistema (WDS) | Taip |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| IP adresų filtravimas | Taip |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Saugumo algoritmai | AES/TKIP/WPA/WPA2/WPA2-PSK/WPA-PSK |
| Paslaugų rinkinio identifikatoriaus (SSID) funkcijos | SSID transliacija / SSID transliacijos įjungimas / išjungimas |
| Valdymo protokolai | TDMA |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| Atnaujinama programinė įranga | Taip |
| Valdymo platforma | Pharos kontrolė |
| Syslog | Taip |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| WAN ryšys | Eternetas (RJ-45) |
| Nuolatinės įtampos diapazonas | 16–27 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 13 W |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP5X |
| LED indikatoriai | Taip |
| Paskirties vieta | Stulpas, siena |
| Produkto spalva | Balta |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Antenos krypties tipas | Visakryptis |
| Antenos savybės | Integruota antena |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 13 dBi |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 1 |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Suderinamos operacinės sistemos | „Microsoft Windows 98SE“, NT, 2000, XP, „Vista“ arba „Windows 8“, „Windows 7“, „MAC OS“, „NetWare“, UNIX arba „Linux“. |
| „Flash“ atmintis | 8 MB |
| Vidinė atmintis | 64 MB |
| Procesoriaus architektūra | MIPS 74Kc |
| Procesoriaus dažnis | 560 MHz |
| Procesoriaus modelis | „Qualcomm Atheros“ |
| Sertifikavimas | - FCC/UL/IC/GS/PSB/C-tick/SAA/S-Mark/KC-mark - RoHS |
| Gylis | 79 mm |
| Ūgis | 60,3 mm |
| Plotis | 224,4 mm |
| Pakuotės gylis | 270 mm |
| Pakuotės aukštis | 106 mm |
| Pakuotės svoris | 720 g |
| Pakuotės plotis | 132 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Į komplektą įeina PoE adapteris | Taip |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | -30–70 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Modelis | CPE510 |
| Modelio pavadinimas | 5 GHz 300 Mbps 13 dBi lauko CPE |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,004703 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,985 kg |