-
−15%
Western Digital Black SN850X 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
Western Digital Black SN850X 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8.1“, „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Aparatinės įrangos šifravimas | Ne |
| Įrašymo greitis | 6600 MB/s |
| SSD talpa | 2 TB |
| NVMe | Taip |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| TBW įvertinimas | 1200 |
| Atsitiktinis rašymas (4KB) | 1100000 IOPS |
| Atsitiktinis skaitymas (4KB) | 1200000 IOPS |
| PCI Express sąsajos duomenų juostos | x4 |
| Skaitymo greitis | 7300 MB/s |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–85 °C |
| Maksimali darbinė temperatūra | 85 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–85 °C |
| Ūgis | 2,38 mm |
| Gylis | 80 mm |
| Svoris | 7,5 g |
| Plotis | 22 mm |
| Įspėjimai | Šis prietaisas nėra žaislas ir turėtų būti naudojamas pagal paskirtį., Neardykite įrenginio. Laikyti atokiai nuo karščio ir ugnies. |